Cristiano Ronaldo

CR7 mení svoj sen na realitu
Cristiano Ronaldo
CR7 vylepšuje svoju hru vďaka vybranej výžive
Cristiano Ronaldo
Hranice existujú iba preto, aby som ich mohol prekonať.
Cristiano Ronaldo
CR7 mení svoj sen na realitu

Fotbalový šampión Cristiano Ronaldo sponzorovaný Herbalife hovorí o tom, ako začal športovať ako dieťa. Celá Cristianova rodina milovala futbal a on vyrastal pri neustálych futbalových zápasoch na ulici s kamarátmi. Ronaldo hovorí o tom, ako raz jeho otec, ktorý pracoval vo futbalovom klube, prečo niekedy nepríde hrať do klubu. Od tej chvíle začal Ronaldo chodiť a trénovať, pričom mu otec pomáhal. Ľúbilo sa mu byť súčasťou tímu a hral pre radosť. Ronaldo hovorí, že už vtedy vedel, že sa líši od ostatných hráčov, ale netušil, že jedného dňa sa stane profesionálom. Každopádne asi po troch alebo štyroch rokoch začal premýšľať, do ktorého profesionálneho tímu by sa zapísal. Sledoval často zápasy a jeho sen stáť sa profesionálnym futbalovým hráčom stále rástol.

CR7 vylepšuje svoju hru vďaka vybranej výžive

Fotbalový šampión Cristiano Ronaldo hovorí o tom, že keď bol mladší, výživa ho nezaujímala a jeho prvoradou motiváciou bolo dobre sa baviť. Bolo to až neskôr počas jeho vývoja, keď si začal uvedomovať ako dôležitá výživa je. Ronaldo hovorí, že považuje svoje telo za zbraň, a že to mu dáva výhodu oproti ostatným hráčom. Je presvedčený o tom, že regenerácia po tréningu a zápasoch je zásadná pre jeho výkonnosť, a preto sa spojil práve s Herbalife. Ronaldo tvrdí, že pokiaľ svoje telo nebude dôkladne cvičiť a dodávať mu správne palivo, nebude najlepší. A verte tomu, Ronaldo chce byť najlepší.

Hranice existujú iba preto, aby som ich mohol prekonať.

Fotbalový šampión Cristiano Ronaldo sponzorovaný Herbalife hovorí o tom, že byť otcom je pre neho splneným snom. Užíva si to, keď môže synovi poradiť, odviezť ho do školy a cítiť, ako veľmi ho miluje. Hovorí že rady, ktoré svojmu synovi dáva, sú veriť si, tvrdo pracovať a isť za svojimi snami. Tiež mu hovorí, že ak chce, aby ho ostatní rešpektovali, musí on rešpektovať ostatných. Ronaldo hovorí o tom, že jeho kariéra až do tejto chvíle bola o tom tlačit sa za hranice možností a získať tak výsledky. Užíva si dnešok a príliž sa netrápi budúcnosťou, pretože verí, že bude dobrá. Ronaldo sa telesne cíti skvelo a teší sa na pokračovanie svojej futbalovej cesty.